Sobota, 13 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Regulamin publikowania komentarzy na portalu internetowym 24kurier.pl

 1. Regulamin określa zasady publikowania komentarzy na portalu internetowym 24kurier.pl
 2. Zamieszczając komentarz na portalu 24kurier.pl Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z treścią ninejszego regulaminu oraz w pełni go akceptuje
 3. Komentarze zamieszczone na stronach internetowych portalu 24kurier.pl są prywatnymi opiniami jego Użytkowników i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów Wydawcy, Redakcji dziennika "Kurier Szczeciński", Administratorów oraz Pracowników serwisu.
 4. Wszystkie zamieszczane komentarze przechodzą proces moderacji i są zatwierdzane bądź odrzucane przez Administratorów portalu 24kurier.pl.
 5. Użytkownicy portalu 24kurier.pl mają prawo przedstawiania informacji, komentarzy i opinii lub innych wypowiedzi z zastrzeżeniami opisanymi w pkt. 6
 6. Niedopuszczalne jest zamieszczanie komentarzy, które:
  1. są sprzeczne z polskim prawem lub zasadami współżycia społecznego;
  2. zawierają słowa powszechnie uważane za wulgarne lub obsceniczne;
  3. naruszają prawa osób trzecich (pomówienie, podanie adresu osoby);
  4. zawierających dane osobowe, teleadresowe lub adresy e-mail
  5. nawołują do nienawiści rasowej, religijnej, przemocy lub są w inny sposób niezgodne z prawem;
  6. niosą treści reklamowe;
  7. przyczyniają się do łamania praw autorskich.
  8. Naruszają zasady Netykiety
 7. Redakcja portalu 24kuier.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podania przyczyny.
 8. Wydawca, oraz Redakcja portalu internetowego 24kurier.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
 9. Za treść komentarza odpowiada wyłącznie jego autor, który ponosi wszelkie konsekwencje prawne w związku z opublikowanym komentarzem.
 10. Wydawca oraz redakcja portalu 24kurier.pl nie przekazują, nie sprzedają i nie użyczają zgromadzonych danych innym osobom lub instytucjom za wyjątkiem sytuacji opisanych w pkt. 11
 11. Wydawca serwisu 24kurier.pl może zostać zobowiązany do wydania informacji o Użytkowniku (w szczególności informacji o jego adresie IP) na podstawie żądania uprawnionych organów państwa.
 12. Wszelkie przypadki naruszeń regulaminu lub błędów w artykułach należy zgłaszać wysyłając e-mail na adres: portal@24kurier.pl.
 13. Wydawca portalu 24kurier.pl zastrzega sobie prawo do swobodnego zarządzania komentarzami pod artykułami.
 14. Zamieszczając komentarz Użytkownik wyraża zgodę na jego dalsze, nieodpłatne, publikowanie na stronach portalu 24kurier.pl a także w dzienniku "Kurier Szczeciński"
 15. Wydawca zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w ninejszym regulaminie. Zmiany wchodzą w życie z chwilą ich udostępnienia na stronach portalu 24kurier.pl