Wtorek, 16 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Czas na Rumcajsa!

Data publikacji: 25 maja 2023 r. 19:48
Ostatnia aktualizacja: 25 maja 2023 r. 21:48
Czas na Rumcajsa!
Najwyższa pora, by ten przyjazny pies znalazł nowy dom... Fot. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie  

Rumcajs uwielbia spacery, zabawy i głaskanie. Lubi mieć przy sobie człowieka. Tego dotąd mu najbliższego stracił. W Schronisku dla bezdomnych zwierząt wypatruje szansy na prawdziwy dom.

Sześciolatek w typie owczarka niemieckiego trafił do schroniska pod koniec grudnia ub. roku. Właściciel oddał go, bo stracił środki do życia i nie miał możliwości opieki na psem.

- W boksie może sprawić wrażenie groźnego, ponieważ głośno szczeka i skacze pokazując niejednokrotnie swoje piękne uzębienie - opowiadają o Rumcajsie schroniskowi opiekunowie. - Jednak już po chwili, gdy pozna człowieka, okazuje się, że to bardzo miły pies. Jest bardzo proludzki, uwielbia spacery, zabawy oraz głaskanie. Lubi mieć przy sobie człowieka, a jego uśmiech jest tak uroczy, że nie da się w nim nie zakochać.

Kto jest na to gotów i chciałby Rumcajsa (527/22) lub jakąkolwiek inną równie samotną i złaknioną przyjaźni psinę czy kocinę przyjąć do rodziny, jest proszony o kontakt ze szczecińskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt – tel. 723-578-434 (ul. Południowa, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl). Placówka jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 8-16. Adopcje odbywają się od g. 8 do 15.30.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu”. Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdą w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗

(gan)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA