Wtorek, 16 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Czuły opiekun dla Lizzy

Data publikacji: 25 maja 2023 r. 22:14
Ostatnia aktualizacja: 25 maja 2023 r. 22:15
Czuły opiekun dla Lizzy
Ta śliczna psinka czeka w schronisku. Kto chciałby poznać Lizzy i dać jej prawdziwy dom? Fot. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie  

Urocza i łagodna Lizzy to trzyletnia suczka, która w szczecińskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt wypatruje swojego człowieka. Ma mnóstwo energii i jest ciekawa świata. Kto się nią troską zaopiekuje, będzie miał dobrego kompana.

Trafiła tu w lutym tego roku z ul. Rapackiego.

- Urocza i łagodna dziewczyna, nieco zestresowana przy pierwszym kontakcie z nową osobą - opowiada o Lizzy wolontariusz, jeden ze schroniskowych opiekunów. - Wypuszczona na wybieg, biega jakby jutra miało nie być. Jest wulkanem energii, dlatego też na spacerze prze do przodu, żeby zobaczyć i wywęszyć tak dużo świata, jak tylko się da. Potrzebuje cierpliwego i czułego opiekuna, który da jej czas, żeby się otworzyła, nabrała pewności siebie i z czasem zaczęła traktować spacery z większym spokojem.

Kto jest na to gotów i chciałby Lizzy (62/23) lub jakąkolwiek inną równie samotną i złaknioną przyjaźni psinę czy kocinę przyjąć do rodziny, jest proszony o kontakt ze szczecińskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt – tel. 723-578-434 (ul. Południowa, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl). Placówka jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 8-16. Adopcje odbywają się od g. 8 do 15.30.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu”. Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdą w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗

(gan)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA