Wtorek, 16 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Kto dostrzeże Mustiego?

Data publikacji: 10 lutego 2023 r. 22:23
Ostatnia aktualizacja: 10 lutego 2023 r. 23:23
Kto dostrzeże Mustiego?
Musti to duży sympatyczny pies z całą gamą dobrych cech. Fot. schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie  

Musti ma trzy lata, sympatyczną mordkę, bardzo ładną sylwetkę i sportowy potencjał. Zna podstawowe komendy i lubi biegać. Kto go dostrzeże i zechce dać mu dobry dom?

To duży pies z całą gamą dobrych cech. W schronisku jest od lutego ub. roku, trafił tu z ul. Tenisowej. 

- Jest przyjazny w stosunku do człowieka, ale potrzebuje czasu, by bliżej go poznać - mówią pracownicy Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Szczecinie. - Jest łasy na smaczki, więc szkolenie będzie łatwiejsze. Zna już podstawowe komendy takie jak „siad” i „łapa”. Co tydzień w sobotę uczestniczy w biegu miejskim z mieszkańcami Szczecina. Szybko się uczy i ma potencjał sportowy.

Musti potrzebuje kochającego właściciela, który z konsekwencją nauczy go innych poprawnych psich zachowań, by cieszyć się z każdej razem spędzonej chwili.

- Wiemy, że duże psy dłużej czekają w schronisku na nowego właściciela, ale Mustiemu to oczekiwanie wyraźnie nie służy - przyznają obecni opiekunowie. - Naprawdę zastanawiamy się dlaczego do tej pory nikogo nie oczarował...

Kto chciałby przyjacielskiego Mustiego (61/22) przyjąć do rodziny, jest proszony o kontakt ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie: al. Wojska Polskiego 247, tel. +48 91 487 02 81, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl. Placówka jest czynna codziennie, również w soboty i wskazane niedziele (oprócz świąt) w godzinach 9-16. Adopcje odbywają się od g. 8.30 do 15.30.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu”. Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdą w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗

(K)

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA