Wtorek, 16 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Mały Miki

Data publikacji: 02 kwietnia 2022 r. 21:19
Ostatnia aktualizacja: 06 czerwca 2022 r. 11:58
Mały Miki
Mały Miki (24/22) na nową szansę od losu czeka w zimnym schroniskowym boksie. „Bardzo sympatyczny i radosny rodzinny pies" - do jego adopcji zachęcają schroniskowi opiekunowie. Fot. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt  

„Drobny, niewysoki, o śnieżnej barwie sierści" - tak o Mikim mówią pracownicy schroniska. Nie podając, z jakiej przyczyny i w jakich okolicznościach pod ich opiekę trafił ten 16-letni psi senior.

Miki jest rezydentem o numerze 24/22. Charakterystycznym, bo w typie „północniaka".

- To psi dziadek, ale sprawny i dziarski. Chętny na ciekawe spacerki. Ten spokojny psiak będzie niekłopotliwym rodzinnym kompanem. Tym bardziej, że ma pogodną naturę, a w obyciu jest delikatny i niezwykle przyjacielski - opowiada jeden ze schroniskowych wolontariuszy.

Cokolwiek Mikiego spotkało, to jednak pozostał psem ufnym i spragnionym kontaktu z człowiekiem. Z radością przyjmuje okazywane mu zainteresowanie, lgnie do pieszczot i przysmaków. Dlatego szkoda każdego dnia i minuty, które mu jeszcze przyjdzie spędzić za kratami schroniskowego boksu. Dom i rodzina są mu potrzebne - bardzo - na już i na zawsze.

Kto chciałby Mikiego - opuszczonego sympatycznego seniora (24/22) - przyjąć do rodziny , jest proszony o kontakt ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie: al. Wojska Polskiego 247, tel. +48 91 487 02 81, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl. Placówka jest czynna codziennie, również w soboty i wskazane niedziele (oprócz świąt) w godzinach 9-16. Adopcje odbywają się od g. 8.30 do 15.30. Obecnie na nowy dom czeka ponad 50 czworonogów, w tym aż 40 psiaków.
* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu”. Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdą w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗

(an)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA