Wtorek, 16 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Mika, czyli tęsknota po stracie

Data publikacji: 19 marca 2022 r. 23:47
Ostatnia aktualizacja: 06 czerwca 2022 r. 11:58
Mika, czyli tęsknota po stracie
Mice (52/22) świat się zawalił: śmierć odebrała jej opiekunkę, a wraz z nią dom i rodzinę. Na nową szansę od losu czeka w zimnym schroniskowym boksie. Fot. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt  

Wobec ludzi jest delikatna i bardzo przyjazna. Ale nie merda radośnie ogonem - tylko uszu nadstawia i wypatruje swej pani. Pewnie jeszcze do niej nie dotarło, że już jej nie zawoła i nie przytuli. Bo śmierć okrutna ją zabrała. Z Miki czyniąc sierotę.

To bystra sunia, około dziesięcioletnia, o jasnej, biszkoptowej sierści.

- Mika na inne psy nie zwraca uwagi. Szuka bliskości z człowiekiem. Lubi, gdy się ją głaszcze, przytula. W kontakcie jest bardzo delikatna i przyjazna. Ładnie chodzi na smyczy. Będzie, zapewne jak przedtem, oddaną i niekłopotliwą przyjaciółką dla nowego opiekuna. Świetnie się sprawdzi w każdej rodzinie - do poznania Miki zachęcają pracownicy schroniska.

Duża psina, a jednak wciąż się nie odnajduje w schroniskowych realiach. Pewnie tęskni za dawnym życiem.

- Byłoby wspaniale, gdyby jak najszybciej znalazła adopcyjną rodzinę. Najpierw jednak musi dojść do siebie po zabiegu sterylizacji. Zapraszamy do zapisów na spacery zapoznawcze z naszą nową podopieczną, Miką - zachęcają pracownicy schroniska.

Kto chciałby Mikę - biszkoptową sunię (52/22) - przyjąć do rodziny jest proszony o kontakt ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie: al. Wojska Polskiego 247, tel. +48 91 487 02 81, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl. Placówka jest czynna codziennie, również w soboty i wskazane niedziele (oprócz świąt) w godzinach 9-16. Adopcje odbywają się od g. 8.30 do 15.30. Obecnie na nowy dom czeka blisko 50 czworonogów, w tym 38 psiaków.

Uwaga: schronisko pracuje w reżimie sanitarnym, co oznacza, że wejście na teren jego biura jest możliwe wyłącznie w maseczce i przy zachowaniu zasad dystansu społecznego. Na spacery zapoznawcze oraz adopcje należy się umawiać z wyprzedzeniem, najlepiej telefonicznie.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu”. Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdą w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗

(an)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA