Wtorek, 18 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Nero, czyli wulkan energii

Data publikacji: 19 września 2023 r. 10:20
Ostatnia aktualizacja: 19 września 2023 r. 12:20
Nero, czyli wulkan energii
 

Nero stracił dom. Po raz drugi. Spory bagaż przykrych doświadczeń, jak na zaledwie 9-miesięczne psie dziecko.

To pocieszny szczeniak o niespożytych pokładach energii.

- Przez pół godziny może szaleć z piłką, a odpoczynek i tak nie będzie mu w głowie. Słucha, co się do niego mówi. Przy odpowiednim prowadzeniu może wyrosnąć na naprawdę fantastycznego psa. Niestety, poprzedni właściciel nie był zainteresowany szkoleniem młodego Nero i uczeniem go zasad życia domowego. Gdy rozbrykany szczeniak zaczął jeszcze gonić koty… Człowiek się poddał: Nero ponownie został oddany pod naszą opiekę - opowiadają pracownicy schroniska.

Nero to młodziak, który potrzebuje odpowiedzialnego opiekuna. Nie każdy zdoła sprostać wyzwaniu, jakim jest szczenięca fantazja i energia.

- Który poświęci czas nie tylko na zabawę z rozbrykanym szczeniaczkiem, ale również na jego naukę. Wyciszenie tak energicznego psiaka nie będzie proste - komentują w schronisku

Nero (242/23) to szczeniak w typie wilczura, który swego najlepszego czasu na naukę i poznawanie świata nie powinien tracić w realiach schroniska: jako rezydent boksu nr 24. Zasługuje na drugą szansę od losu: na nowy dom i kochającą rodzinę. Potrzebuje ich na już i na zawsze. Osoby, które zechciałyby przygarnąć tego rozbrykanego słodziaka -ub jakąkolwiek inną psinę czy kocinę w potrzebie - są proszone o kontakt ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie (ul. Zwierzęcy Zakątek 1, tel. +48 91 48 70 281, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl).
Placówka jest czynna codziennie, od poniedziałku do soboty, w godzinach 8-16. Uwaga: przed każdą adopcją obowiązują minimum dwa spacery zapoznawcze oraz ankieta przedadopcyjna. Schronisko nie wydaje psów na łańcuch. Prosi o przemyślane adopcje.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu”. Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdą w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗

(an)

Fot. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt

Uwaga: psie dziecko w schronisku, więc… Wszystkie ręce na pokład. Nieco rozbrykany Nero (242/23) czeka na nowy dom i rodzinę. Potrzebuje ich na już i na zawsze.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA