Wtorek, 16 lipca 2024 r. 
REKLAMA

O Niko z czułością

Data publikacji: 02 października 2023 r. 11:32
Ostatnia aktualizacja: 02 października 2023 r. 13:32
O Niko z czułością
Niko (290/23) powinien trafić pod opiekę wrażliwej osoby, która zrozumie jego lęki i pokaże lepszą stronę pieskiego świata. Fot. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt  

Niko trafił do szczecińskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt pod koniec lipca. Został dowieziony przez straż gminną z okolic Przelewic. Psiak o pięknym umaszczeniu i bardzo smutnych oczach. Jego przeszłość to biała karta.

– Nie da się przejść obojętnie przy jego boksie nr 16. Przyciąga uwagę oryginalną urodą. Niestety, w realiach schroniska się nie odnajduje. Strach w nim budzą dosłownie wszelkie dźwięki. Potrzebuje człowieka świadomego jego problemów, który wzmocni w Niko pewność siebie, a przy okazji okaże mu morze czułości – przekonują pracownicy schroniska.

Psiak jest mały, szczuplutki, nieśmiały. Jest też młody, a więc w świetnej kondycji i zdrowiu. Potrzebuje kogoś, kto przywróci mu wiarę i zaufanie do ludzi: pokaże lepszą stronę pieskiego świata.

Niko (290/23) zasługuje na drugą szansę od losu: na nowy dom i kochającą rodzinę. Potrzebuje ich na już i na zawsze. Osoby, które zechciałyby przygarnąć tego małego łaciatego psiaka – lub jakąkolwiek inną psinę lub kocinę w potrzebie – są proszone o kontakt ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie (ul. Zwierzęcy Zakątek 1, tel. +48 91 48 70 281, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl).

Placówka jest czynna codziennie, od poniedziałku do soboty, w godzinach 8-16.Uwaga: przed każdą adopcją obowiązują minimum dwa spacery zapoznawcze oraz specjalna ankieta. Schronisko nie wydaje psów na łańcuch. Prosi o przemyślane adopcje.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu”. Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdą w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami.

(an)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA