Wtorek, 16 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Pieszczoch tylko dla pieszczochów

Data publikacji: 14 listopada 2021 r. 14:51
Ostatnia aktualizacja: 06 czerwca 2022 r. 11:58
Pieszczoch tylko dla pieszczochów
Luna 242K/21 na bezpieczny dom czeka w szczecińskim przytulisku. Kto chciałby Lunie zmienić świat na lepsze, jest proszony o kontakt ze szczecińskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt: al. Wojska Polskiego 247. Fot. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt  

Jest mała, bystra i żądna przygód. Wobec ludzi bardzo przyjazna: mruczy, chętnie nadstawia kark do głaskania, a ciałem całym ociera się o nogi opiekuna. Na jego kolanach mogłaby przedrzemać pół życia. Problem w tym, że opiekuna właśnie jej zabrakło.

Luna jeszcze niedawno miała swoją rodzinę. Ale ją straciła. Schronisko nie podaje ani przyczyn, ani okoliczności, w jakich kicia musiała zmienić status z domowej pupilki na rezydentkę placówki przy al. Wojska Polskiego.

- Trafiła pod naszą opiekę pod koniec sierpnia. Jako kot domowy. Ma około 2 lat. Jest łagodna, spokojna, uwielbia ludzi. Wielka z niej pieszczocha. To idealny kot „nakolankowy". Od innych stroni. Ale też nie wykazuje lęku. Prosimy dla niej o dom tzw. niewychodzący. Jeśli mieszkanie jest z balkonem, to koniecznie - dla bezpieczeństwa Luny - musimy być osiatkowany - przekonują pracownicy schroniska.

Luna to kotka o numerze 242K/21. Ślicznotka, której - z uwagi choćby na oryginalne umaszczenie bródki - nie sposób pomylić z innym kociakiem: do zakochania od pierwszego wejrzenia.

Kto chciałby Lunie zmienić świat na lepsze, jest proszony o kontakt ze szczecińskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt: al. Wojska Polskiego 247, tel. +48 91 487 02 81, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl. Placówka jest czynna codziennie, również w soboty i wskazane niedziele - oprócz świąt - w godzinach 9-16. Adopcje odbywają się od g. 8.30 do 15.30. Pod opieką schroniska na nowe domy i rodziny czekają obecnie 44 psiaki oraz 30 kociaków.

Uwaga: schronisko pracuje w reżimie sanitarnym, co oznacza, że wejście na teren jego biura jest możliwy wyłącznie w maseczce i przy zachowaniu zasad dystansu społecznego. Na spacery zapoznawcze oraz adopcje należy się umawiać z wyprzedzeniem, najlepiej telefonicznie.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami.

(an)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA