Wtorek, 16 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Pimpek – tylko adoptować!

Data publikacji: 02 maja 2023 r. 21:20
Ostatnia aktualizacja: 25 maja 2023 r. 21:45
Pimpek – tylko adoptować!
Pimpek to piesek łagodny, mądry i oddany. Fot. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt  

Pimpek to przesympatyczny, radosny dwuletni psiak. Łagodny, mądry i oddany. Jeśli będzie trzeba, pójdzie ze swoim opiekunem na koniec świata.

 – Przez kraty boksu potrafi groźnie zaszczekać, jednak gdy tylko z niego wyjdzie, odkrywa swoje prawdziwe oblicze – łagodne i mądre, czym natychmiast chwyta za serce – opisuje swojego wyjątkowego podopiecznego wolontariusz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie. – Poda łapę, zrobi „siad”, a  jeśli będzie trzeba, pójdzie ze swoim opiekunem na koniec świata. Pimpek to piesek oddany i pełen chęci do zabawy, a w dodatku pięknie chodzi na smyczy. Nic, tylko adoptować!

Kto jest na to gotów i chciałby Pimpka (513/22) lub jakąkolwiek inną równie samotną i złaknioną przyjaźni psinę czy kocinę przyjąć do rodziny, jest proszony o kontakt ze szczecińskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt – tel. 723-578-434 (ul. Południowa, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl). Placówka jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 8-16. Adopcje odbywają się od g. 8 do 15.30.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu”. Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdą w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗

(gan)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA