Wtorek, 16 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Tytus potrzebuje kochającego opiekuna

Data publikacji: 02 kwietnia 2023 r. 11:49
Ostatnia aktualizacja: 02 kwietnia 2023 r. 13:49
Tytus potrzebuje kochającego opiekuna
Tytus uwielbia spacery, zwłaszcza te wśród wysokich traw. Będzie znakomitym kompanem. Fot. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt  

Ma trzy lata i rozpiera go energia. Uwielbia przebywać z ludźmi. Tytus ze szczecińskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt potrzebuje kochającego domu.

Ten przesympatyczny psiak trafił do przytuliska w styczniu tego roku. Znaleziono go przy ul. Łabędziej.

– Mimo już bardziej „poważnego” wieku zachowuje się jak duży szczeniak – opisuje go jeden ze schroniskowych wolontariuszy. – Uwielbia spacery, zwłaszcza te wśród wysokich traw, w których może ukryć głowę. Mimo roznoszącej go energii, na smyczy chodzi bardzo spokojnie, co było dużym zaskoczeniem.

Uwielbia przebywać z ludźmi, tulić się do nich i rozdawać buziaki.

– Czasami w zabawie potrafi się zapomnieć i złapać rękę zębami, ale robi to z niezwykłą delikatnością, za to smyczy już tak grzecznie nie traktuje – mówią jego opiekunowie. – To naprawdę bardzo przyjacielski chłopak, który potrzebuje kochającego domu.

Kto jest na to gotów i chciałby Tytusa (12/23) lub jakąkolwiek inną równie samotną i złaknioną przyjaźni psinę czy kocinę przyjąć do rodziny, jest proszony o kontakt ze szczecińskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt – tel. 723-578-434 (ul. Południowa, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl). Placówka jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 8-16. Adopcje odbywają się od g. 8 do 15.30.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu”. Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdą w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗

(gan)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA