Sobota, 13 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Pierwsze tańce na Różance [GALERIA, FILM]

Data publikacji: 09 czerwca 2024 r. 18:31
Ostatnia aktualizacja: 09 czerwca 2024 r. 18:44
Pierwsze tańce na Różance
Fot. Piotr Sikora  

W niedzielę (9 czerwca) do godziny 20 na szczecińskiej Różance trwa pierwsza w tym sezonie potańcówka! Różankowa atmosfera, komfortowa pogoda i sprawdzone przeboje przyciągnęły miłośników tańca i dobrej zabawy.

Ta cykliczna sezonowa impreza pod chmurką ma naprawdę spore grono wielbicieli. W repertuarze znalazła się klasyka taneczna – zarówno swingowa, jak i rock n’rollowa. Zabrzmiały ulubione przeboje, zapełnił się parkiet i tak już będzie na Różance do końca lata.

Kolejna Różankowa potańcówka 23 czerwca, z okazji Dnia Ojca. Jak zapowiadają organizatorzy, taneczna zabawa kręcić się będzie wokół przebojów z rodzimego podwórka. Nie zabraknie szlagierów ze złotej polskiej epoki lat 60-80, ponadczasowej klasyki i hitów nieco bardziej nowoczesnych.

Potańcówka jest częścią tegorocznego cyklu imprez w ramach Różanego Ogrodu Sztuki. Kilka godzin wcześniej w niedzielę na Różance odbył się koncert, w którym wystąpili grający na perkusji uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie.

(K)

Film: Piotr Sikora

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA