Wtorek, 01 października 2024 r.

Piłka nożna. Porażka rezerw Pogoni z Wdą Świecie

Data publikacji: 09 czerwca 2018 r. 20:55
Ostatnia aktualizacja: 09 czerwca 2018 r. 20:55

Wda Świecie - Pogoń II Szczecin 3:0 (1:0); 1:0 Siekirka (34), 2:0 Kocieniewski (50), 3:0 Czerwiński (74).

W przedostatniej kolejce broniąca się przed spadkiem Wda pewnie i wysoko wygrała z bezpiecznymi już rezerwami Pogoni, które na wyjeździe nie wygrały od sześciu tygodni.

Do pojedynku z Wdą przystąpiła podobna jedenastka do tej, która przed tygodniem pokonała trzeci w tabeli Bałtyk Gdynia. Ale tym razem szczecinianie spisywali się gorzej. Już w pierwszym kwadransie Wda zdobyła gola, ale sędzia odgwizdał spalonego. Później Kusztan uratował sytuację sam na sam, ale w 34. minucie skapitulował. Wkrótce po przerwie zespół ze Świecia podwyższył prowadzenie, a w 74. minucie wynik końcowy wynik spotkania ustalił Czerwiński, wykorzystując błąd Pacha i posyłając piłkę do pustej bramki. ©℗ (mij)