Niedziela, 21 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Podpowiedzą, jak rozkręcić własny biznes. Bezpłatne warsztaty

Data publikacji: 22 kwietnia 2024 r. 23:33
Ostatnia aktualizacja: 25 kwietnia 2024 r. 15:19
Podpowiedzą, jak rozkręcić własny biznes. Bezpłatne warsztaty
ZUT zaprasza początkujących przedsiębiorców do budynku przy ul. Jagiellońskiej 20 - 21. Fot. Ryszard PAKIESER  

Na bezpłatne warsztaty dla wszystkich rozpoczynających swoją przygodę z biznesem zaprasza Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Na wsparcie mogą liczyć wszyscy chętni, nie tylko studenci ZUT. 

Spotkania odbywają się w ramach indywidualnych warsztatów, dostosowanych do potrzeb poszczególnych osób i ich przedsięwzięć. W ich ramach uczelnia proponuje zajęcia, dzięki którym uczestnik dowie się, co sprzedaje i dlaczego, co wyróżnia jego ofertę oraz w jaki sposób przekonać potencjalnych klientów do zakupu tego właśnie produktu czy usługi. 

Chętni dowiedzą się, jak opracować model biznesowy, czyli stworzą plan działania swojej firmy. Eksperci uczelni podpowiedzą, nad czym należy się pochylić w pierwszej kolejności, co usprawnić, a co wymaga innego podejścia.

W Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości Regionalnego Centrum Informacji i Transferu Technologii ZUT na wszystkich chętnych czeka Magdalena Ostrowska, kierowniczka działu AIP. Kontakt: magdalena.ostrowska@zut.edu.pl

Obecnie pod opieką Akademickiego Inkubatora znajduje się kilkanaście osób. ZUT udostępnia im przestrzenie i pomoc wyszkolonych ekspertów przez kilka lub nawet kilkanaście miesięcy. 

W tym czasie korzystać oni mogą z pomieszczeń RCIiTT zupełnie za darmo.

(as)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Sztuczna inteligencj
2024-04-25 14:32:39
Sztuczna inteligencja za 3 lata spustoszy takie inkubatory...
klemens
2024-04-24 10:06:28
niech nie podpowiadają , tylko niech pokażą własny rozkręcony biznes .

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA