Sobota, 13 lipca 2024 r. 
REKLAMA
Napisz do nas

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia, a może coś Cię zbulwersowało? Jeśli uważasz że warto o tym poinformować - NAPISZ DO NAS.

0 / 5000

REGULAMIN KORZYSTANIA Z APLIKACJI "NAPISZ DO NAS"

1. Regulamin określa zasady korzystania z aplikacji "NAPISZ DO NAS" udostępnionej na stronie portalu 24kurier.pl przez Kurier Szczeciński sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, pl. Hołdu Pruskiego 8.

2. Aplikacja "NAPISZ DO NAS" służy do darmowego przesyłania informacji oraz zdjęć. Mogą one zostać wykorzystane na stronie internetowej www.24kurier.pl, w dzienniku "Kurier Szczeciński" oraz na prowadzonych przez redakcję portalu 24kurier.pl kontach w serwisach społacznościowych.

3. Internauta nadsyłający informacje bierze odpowiedzialność za jej zgodność ze stanem faktycznym.

4. Redakcja portalu 24kurier.pl oraz dziennika "Kurier Szczeciński" ma prawo odrzucić treści niezgodne z prawem, w szczególności:
a) wzywające do przemocy
b) wulgarne
c) podważające zasady moralne
d) nawołujące do nienawiści rasowej, etnicznej, wyznaniowej
e) naruszające wizerunek osób trzecich

5. Internauta zgadza się i upoważnia administratora portalu 24kurier.pl oraz redakcję "Kuriera Szczecińskiego" do dalszego wykorzystania nadesłanej informacji i zdjęć, a także do:
a) powielania materiałów
b) obrabianie cyfrowego przesłanych materiałów
c) skracania i poprawiania materiału
d) wykorzystywania całych materiałów lub ich fragmentów w redakcyjnych artykułach i innych opracowaniach na łamach portalu 24kurier.pl i dziennika "Kurier Szczeciński"
e) publikowania materiału na kontach społecznościowych portalu 24kurier.pl.

6. Na żądanie Internauty nadsyłającego informację redakcja portalu 24kurier.pl oraz dziennika "Kurier Szczeciński" zapewnia mu anonimowość.

7. Internauta oświadcza, że posiada prawa majątkowe i autorskie do nadesłanego materiału.

8. Kurier Szczeciński sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzenia ewentualnych zmian w regulaminie, które będą obowiązywać od momentu ich opublikowania.

9. Przesyłając materiały informacyjne za pośrednictwem aplikacji "NAPISZ DO NAS" Internauta oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego regulaminu.

10. Administrowanie danymi osobowymi przekazywanym w ramach aplikacji "NAPISZ DO NAS" odbywa się zgodnie z zasadami naszej polityki prywatności